1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Retransmisja ze spotkania promującego książkę Pawła Gaszyńskiego

plakat gaszynskiDrodzy Państwo 30 marca 2017 r. o godz. 17.00, Biblioteka Jagiellońska organizuje spotkanie promujące książkę Pawła Gaszyńskiego „Zanim powstała liga. Almanach rozgrywek piłkarskich w Polsce w latach 1919-1926. Tom III: Sezon 1921”, połączone z wykładem „Piłka nożna w pierwszych latach II Rzeczypospolitej".

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na retransmisję ze spotkania, która odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. na godz. 17.00 (patio).

Wstęp wolny.

Więcej informacji o spotkaniu na stronie internetowej Biblioteki Jagiellońskiej - kliknij tutaj

Czytaj więcej...

Retransmisja z promocja książki Ihary Saikaku

przyp milosne 2016 plakat17 listopada 2016 r. wo Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej (Patio) odbyła się retransmisja z promocji książki Ihary Saikaku "Przypadki miłosne pięciu kobiet. Kōshoku gonin onna 好色五人女".

Promocja książki odbyła się 3 listopada 2016 r. w Bibliotece Jagiellońskiej w Krakowie a organizatorami była Biblioteka Jagiellońska oraz Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Materiał zostanie  zarejestrowany przez Internetowe Centrum Kultury mające swoją siedzibę w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku.

Czytaj więcej...

Retransmisja z konferencji Małopolskiego Forum Bibliotek

mfb-2016-baner_crMiejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na retransmisję konferencji Małopolskiego Forum Bibliotek, która odbędzie się 27 października 2016 r. w godz. 17.00 - 19.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej (Patio). Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Informacja o wykładach

Szanowni Państwo informujemy, że w ramach projektu "Internetowe Centrum Kultury" przedstawiamy terminy transmisji na żywo z Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie następujących wydarzeń:

  • 5 kwietnia 2017 - Retransmisja ze spotkania promującego książkę Pawła Gaszyńskiego

Jednoczesnie informujemy, że w ramach projektu jest możliwość z bezpłatnego korzystania z komputerów i Internetu.

Transmisja na żywo z otwarcia wystawy "(Manu) scripta manent" z Biblioteki Jagiellońskiej

Manuscripta manent plakat14 maja 2014 r. o godz. 15.00 w Miejskim Centrum Kultury im. Leopolda Staffa (sala kawiarni) odbyła się transmisja na żywo z wernisażu otwarcia wystawy "(Manu) scripta manent", ze zbiorów rękopiśmiennych Biblioteki Jagiellońskiej nabytych w XXI wieku. Wystawa odbyła się w sali wystawowej Biblioteki Jagiellońskiej.

Czytaj więcej...